EnglishTurkish

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
SAVROB Mekatronik Teknoloji

SAVROB Mekatronik Teknoloji , 2019 yılında AR-GE odaklı bir şirket olarak Konya’da faaliyetlerine başladı. Kuruluşundan önce geliştirmiş ürünleri 2019 yılında pazara sunmuştur. Savrob Mekatronik Teknoloji kuruluş amacı Plastik Enjeksiyon Yardımcı Ekipmanlarında yerli çözümler üreterek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Pazara ilk olarak Volümetrik Dozajlama üretimi ile girmiştir. Bu ürün alanında kendini kanıtlamıştır. Sürekli AR-GE ve yeni ürünler geliştiren SAVROB, uzman ekibi ve kaliteli mühendisleri ile çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Önce Türkiyede, sonra uluslararası pazarda söz sahibi bir şirket haline gelerek; plastik enjeksiyon sektöründe yardımcı ekipmanları konusunda dış ülkelere bağımlılığı ortadan kaldırmak olacaktır. Bu konudaki güvencemiz bugüne kadar yaptığımız temiz, kaliteli işimiz ve değerli müşterilerimizin bize olan güvenidir.

Misyonumuz

Firmamızın amaç ve ilkelerine sadık kalarak; iş hayatında, iş ahlakında örnek olmak ve istihdam yaratarak Türk ekonomisine ve insanına hizmet etmektir

Hemen İletişime Geçin
Whatsapp
SAVROB Mekatronik
SAVROB Mekatronik
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?